Home » Books, Autographs and Prints – Auction 94 » De Romanorum et Venetorum magistratuum inter se comparatione libellus

280

Giuridica - Piso

Guarino

De Romanorum et Venetorum magistratuum inter se comparatione libellus

Padova, Marcantonio Galassi, 1563. In 4°. Capilettera decorati. Legato con Johann Fichard. Vitae recentiorum iureconsultorum. Padova, G.Giordano, 1565. Marca tipografica al frontespizio, capilettera decorati. Legato con Johannes Fischer. Disputatio Juridica de Consuetudine. Salisburgo, J.B. Mayr, 1675. Carte brunite. Legato con Jacobus Raevardi Brugensis. De Auctoritate prudentum. Helmaestadii, Heitmuller, 1660. Diffuse bruniture. Legatura in pergamena rigida del sec.XVIII. Timbri ai frontespizi di approvazione censoria.

€ 200 - € 220

Sold for € 225

Lot number 280, Books Autographs and Prints &8211 Auction 94