Home » Books, Autographs and Prints – Auction 122 » De Synedriis & præfecturis juridicis veterum ebræorum libri tres. Editio novissima indicibus copiosissimis locupletata
280

Ebraica - Selden

Johann

De Synedriis & præfecturis juridicis veterum ebræorum libri tres. Editio novissima indicibus copiosissimis locupletata

Francoforte, Impensis Jeremiæ Schrey & Henrici Joannis Meyeri 1696. In 4°. Marca xilografica al frontespizio stampato in rosso e nero, qualche capolettera xilografico, bruniture, legatura coeva in pergamena, titoli manoscritti al dorso, tagli colorati in rosso.

€ 150 - € 200

Sold for € 500

Lot number 280, Books Autographs and Prints &8211 Auction 122